Statystyka medyczna

Medycyna to nie tylko badania stanu zdrowia pacjentów, ale i badania statystyczno-epidemiologiczne, obserwacyjne oraz kliniczne - czyli te, które nie mogą się obejść bez fachowej pomocy statystycznej.

Działając w obszarze badań rynku juz od ponad 14 lat, firma BioStat wyspecjalizowała się nie tylko w problematyce typowo badawczej, ale także w sferze wsparcia informatycznego i statystycznego - w tym także dedykowanego rynkowi farmaceutycznemu i medycznemu.

 

Statystyka dla medycyny

Statystyka medyczna ujęta w ramach usług z zakresu Medical/Healthcare Market Research pozwala interpretować zebrane dane z rynku medycznego/farmaceutycznego i pozyskiwać dzięki temu wartościową wiedzę na temat:

 

 

Jak działamy?

Rzetelnie. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, sprawdzoną metodologią i ekspercką wiedzą z zakresu statystyki i analityki danych rynku medycznego. Gromadzone i przetwarzane zasoby danych  poddajemy kompleksowej analizie wykorzystującej zaawansowane testy statystyczne - nasza statystyka medyczna opiera się w tym zakresie m.in. na:

 

Proces analiz w ramach statystyki medycznej obejmuje ponadto wykrywanie korelacji pomiędzy dostępnymi danymi, profesjonalne statystyki porównawcze oraz opisowe oraz weryfikację zadanych hipotez.

 

Oprogramowanie w służbie statystyki

BioStat świadczy ekspercką usługę analityczną dla podmiotów branży medycznej i farmaceutycznej - najwyższą jakość tej usługi zapewniają ludzie, wsparci fachowym oprogramowaniem badawczym i statystycznym.

Automatyzację procesów analitycznych jakie obejmuje nasza statystyka medyczna zapewnia dedykowane autorskie oprogramowanie analityczne eCRF. Platforma ta gwarantuje m.in.:

 

 

Zapraszamy do współpracy

Znajomość rynku farmaceutycznego i procesów, które się na nim odbywają sprzyja utrzymaniu konkurencyjności i wzrostowi poziomu zysków. Z kolei profesjonalne wsparcie jakie niesie ze sobą będąca w naszej ofercie statystyka medyczna umożliwia sprawną realizację badań statystyczno-epidemiologicznych, badań obserwacyjnych, klinicznych i edukacyjnych (w tym - badań dotyczących leków Rx/OTC).

 

Dzięki współpracy w zakresie analiz statystycznych dla medycyny i farmacji uzyskasz znaczące usprawnienie procesów biznesowych i badawczych. Warto nam zaufać - BioStat to:

 

Więcej informacji o naszej ofercie znajduje się na stronie https://www.biostat.com.pl/analizy-statystyczne.php.