Opracowania statystyczne z badań empirycznych

Przeprowadziłeś badania na potrzeby pracy doktorskiej czy magisterskiej? A może potrzebujesz wyciągnąć wnioski na podstawie danych empirycznych pozyskanych w celu napisania artykułu naukowego? Naszej firmie możesz zaufać. Działamy na rynku już od 14 lat, a w naszych szeregach znajdują się specjaliści różnych dziedzin nauki – nie tylko statystyki.

 

Jakie analizy jesteśmy w stanie przeprowadzić?

 

Każde nasze opracowanie statystyczne powstaje w połączeniu wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy, a także wykorzystania nowoczesnej platformy analitycznej eCRF.biz™. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać bezbłędnie m.in. następujące testy i obliczenia:

 

 

Co nas wyróżnia?

 

Zastanawiasz się dlaczego powinieneś zaufać właśnie nam? Przede wszystkim dlatego, że nasze wysiłki zostały wielokrotnie nagrodzone prestiżowymi wyróżnieniami. Mamy na swoim koncie chociażby publikacje w czasopismach z listy filadelfijskiej. Nasi statystycy ukończyli studia na najlepszych uczelniach zagranicznych. Poza tym stale dążymy do podnoszenia dotychczasowych kwalifikacji, uczestnicząc w szkoleniach z zakresu statystyki naukowej i biznesowej. Nigdy się nie zatrzymujemy, ciągle podążamy z duchem czasu.

 

Co od nas otrzymasz?

 

Finalnym efektem naszych prac będzie opracowanie statystyczne w postaci wykresów, tabel, diagramów oraz infografik. Otrzymasz gotowe wnioski z analizy danych, które będziesz mógł następnie opublikować. Zapewniamy, że spełnią one rygorystyczne kryteria metodologiczne, dlatego nie musisz się obawiać odrzucenia przegotowanego przez nas opracowania przez recenzenta czy promotora.

 

Zapewniamy błyskawiczny czas realizacji

Pracujemy zespołowo z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi analitycznych. Dlatego możemy zaproponować Ci błyskawiczny czas realizacji. Otrzymasz raport z przeprowadzonej przez nas analizy w czasie maksymalnie do 48 godzin.

 

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Przedstaw swoje oczekiwania, a na pewno zaproponujemy Ci zadowalające rozwiązania.