Czy jest Ci potrzebna pomoc statystyczna do pracy doktoranckiej?

 

Przed Tobą stoi właśnie zadanie przygotowania pracy dyplomowej, której obrona pozwoli Ci uzyskać tytuł doktorski? Koniecznie rozważ więc możliwość przeprowadzenia profesjonalnej analizy danych empirycznych. Jeżeli nie masz doświadczenia w tym zakresie, zapewne będziesz potrzebował profesjonalnej pomocy statystycznej. Korzystając z oferty firm badawczych możesz zapewnić sobie niezakłóconą pracę z promotorem oraz wysoką ocenę opracowania ze strony recenzenta.

 

Co może obejmować pomoc statystyczna?

 

Agencje badawcze oferują zazwyczaj pomoc statystyczną na dowolnym etapie. Może ona rozpocząć się już od konsultacji założeń metodologicznych w zakresie m.in.:

 

Możesz także zlecić zewnętrznej firmie korektę lub weryfikację opracowań, które dotychczas przeprowadziłeś samodzielnie. Dzięki temu zyskasz pewność, że analiza będzie całkowicie wolna od błędów.

 

Jakie analizy warto zaplanować?

 

Na potrzeby pracy dyplomowej wystarczy zwykle przeprowadzenie podstawowych analiz porównawczych oraz weryfikacja korelacji. Warto przeprowadzić także analizy regresji, testy istotności statystycznej, analizy regresji, a także testy koszykowe. Nic nie stoi jednakże na przeszkodzie ku temu, aby wykonać także innego typu analizy parametryczne oraz nieparametryczne.

 

Komu powierzyć realizację usługi?

 

Jeżeli chcesz być pewien rzetelnie przeprowadzonych obliczeń statystycznych, koniecznie ogranicz swój wybór jedynie do tych firm badawczych, które posiadają co najmniej kilka lat doświadczenia na rynku. Najlepiej jeżeli w tym czasie obsługiwały one podmioty i osoby z różnych branż oraz dziedzin naukowych. Również istotne jest także posiadanie przez agencję statystyczną elektronicznego oprogramowania, umożliwiającego prowadzenia obliczeń w sposób całkowicie zautomatyzowany. Nie zapomnij także zweryfikować faktycznie posiadanych przez zespół statystyczny kwalifikacji oraz wykształcenia.

 

Pamiętaj, że wartość merytoryczną Twojej pracy doktoranckiej uda Ci się wzbogacić tylko wówczas, jeżeli skorzystasz z pomocy statystycznej profesjonalnej firmy. Agencja statystyczna Biostat® to jeden z najdłużej działających na rynku podmiotów, bo już ponad 12 lat. Przygotowane przez nią opracowania statystyczne zostały wielokrotnie opublikowane w prestiżowych czasopismach zaliczanych do listy filadelfijskiej. Możesz być więc absolutnie pewien, że podjęta współpraca przyniesie pożądane rezultaty w postaci obrony doktoratu na piątkę!