Profesjonalne analizy statystyczne

Rzetelnie zrealizowane badania ilościowe pozwalają na zgromadzenie szeregu danych, które - w toku wypracowywania wyników - należy w następnej kolejności poddać drobiazgowej analizie.

BioStat® to doświadczony zespół statystyków i analityków rynku - wiemy jak ważna jest fachowa interpretacja danych liczbowych i wiemy również jak ją przeprowadzić. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co niezbędne dla uzyskania kompleksowego wsparcia w zakresie analizy danych - zrealizujemy dla Państwa zarówno proste, jak i skomplikowane analizy statystyczne, prześledzimy i zbadamy zależności i korelacje pomiędzy danymi, opracujemy modele statystyczne i data mining, a także sporządzimy profesjonalne opracowania.

 

Analizy danych na potrzeby nauki oraz biznesu

 

Nasze analizy statystyczne usprawniają podejmowanie decyzji biznesowych oraz pisanie opracowań naukowych - dlatego każdą z nich realizujemy z dochowaniem najwyższej rzetelności i standardów metodologicznych. Dla każdego zbioru danych wykonujemy zarówno wstępne, jak i zaawansowane testy statystyczne oraz stosujemy indywidualnie dobrane modele statystyczne - wszystko po to, by proces analiz dostarczył naszym Klientom jak najwięcej istotnych informacji na zadany temat. Stąd też, by sprostać stawianym nam wymaganiom, zakres naszych usług obejmuje:

 

 

Naszym Klientom oferujemy fachową pomoc statystyczną i kompleksowe doradztwo/konsultacje analityczne, a także przygotowanie profesjonalnych opracowań statystycznych (w tym analiz i statystyk do prac naukowych oraz dedykowanych rynkowi farmaceutycznemu) - sporządzając wyniki naszych analiz każdorazowo dbamy o ich wartość merytoryczną oraz atrakcyjną wizualizację (stosujemy m.in. wykresy i infografiki), a także dochowujemy standardów czasopism listy filadelfijskiej. Nasze badania i analizy kierujemy zarówno do samodzielnych badaczy i naukowców, jak i ośrodków akademickich.

 

Nie tylko wsparcie analityczne

 

Prócz kompleksowej analizy statystycznej oferujemy analizy błyskawiczne (realizowane do 12h, 24h lub 48h), a także:

 

 

Działając na rynku od ponad 14 lat, zrealizowaliśmy tysiące analiz - podjęliśmy w tym  obszarze współpracę z ponad 30 ośrodkami naukowymi i 40 firmami farmaceutycznymi oraz przygotowaliśmy ponad 500 fachowych publikacji. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów już teraz - zapraszamy do współpracy!